Apie mus

Mielas Skaitytojau,

Mintis sukurti vaikų lavinimui skirtų žaislų parduotuvę ilgokai sukosi mūsų galvose. Dažniausiai prie šios minties grįždavome artėjant žiemos šventėms, kai visais medijos kanalais yra labai intensyviai reklamuojami spalvoti plastmasiniai žaislai, tiksliai atkartojantys filmukuose rodomus personažus. Juk visai nelieka vietos vaikų vaizduotei! Žinoma, kad vaikai apsidžiaugs gavę tokią dovanėlę, tačiau ji greitai atsibos. Ir kaina, kurią sumoka mylintys tėvai yra tikrai neadekvati žaislo atnešamai naudai. Deja, daugelis vaikų po keleto dienų grįš prie pamėgtų kompiuterinių žaidimų. 

Pasidomėjome, kokią informaciją pateikia moksliniai straipsniai apie žaislų įtaką vaikų vystymuisi. Supratę, žaislų svarbą ankstyvai vaiko raidai, jo sveikatai, pažintinių funkcijų tobulėjimui bei loginio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžių formavimuisi, mes nusprendėme pasiūlyti alternatyvą. 

Jaunasis Genijus siūlo įtraukiančius žaislus, kurie skatins vaiką tobulėti pagal jo galimybes. Mes nemanome, kad virtuali erdvė ir technologijos yra blogis. Tikrai ne! Vaikai turi būti tinkamai supažindinti su technologijomis ir patys pradėti jomis naudotis. Todėl taip pat siūlome ir integruotus projektus, kuriuos atlikdami vaikai galės susipažinti su įdomiuoju praktiniu technologijų pritaikymu. 

Suvokti savo galimybes, kuriant įvairius projektus (tiek virtualius, tiek materialius) - tai vienas iš raktų į savirealizaciją.  

Taip pat svetainėje rasite įvairių straipsnių apie vaikus, kurie paremti moksliniais įrodymais. Nors frazė ir banali, bet ji yra tiesa: „Vaikai – Mūsų ateitis.“

 

Leiskimės kartu į žaidimų ir atradimų pasaulį.
Sveikos bei laimingos vaikystės linki Jaunojo Genijaus komanda.

Jaunasis Genijus logotipas