Kiwico žaislų prenumerata. Lavinamieji žaislai.

Gaukite edukacinius žaislus paštu kas mėnesį! KiwiCo prenumerata

Kokią problemą išsprendžia prenumerata?

Ar Jums yra šovusi mintis paskatinti vaikus kartu sukurti žemės modelį ir jiems pademonstruoti, kaip planeta sukasi aplink savo ašį? Arba kartu susimeistrauti paprastutį aitvarą ir pakelti jį į padanges? O galbūt kokia kita projekto idėja šmėstelėjo Jūsų galvoje? Kiek kartų Jūs turėjote tikrai gražius ketinimus, bet pritrūko laiko ar priemonių projektui pasiruošti?

KiwiCo įkūrimas

Mylinti trijų vaikų mama, pastebėjo, kad pati nespėja ir atrinkti smagių, kūrybiškų bei lavinančių projektų savo vaikams, ir supirkti tam reikiamų medžiagų. Suprasdama, kaip svarbu skatinti vaikus mąstyti kūrybiškai ir dalyvauti projektuose, ji nenuleido rankų.  Siekdama padėti ir kitiems užsiėmusiems tėvams, mama Sandra įkūrė KiwiCo.

Krepšelių sukūrimas ir testavimas

KiwiCo komanda kuria skirtingas edukacinių žaislų dėžutes visų amžiaus grupių vaikams. Inžinieriai bei dizaineriai pergalvoja šimtus idėjų, kad sukurtų įtraukiančius edukacinius projektus, tinkamus pagal vaiko amžių. Ekspertai sukuria prototipus, išbando projektų saugumą ir atiduoda didžiausiems kirtikams – vaikams. Vaikų testavimo komanda nusprendžia, kuris žaidimas yra įdomus, patrauklus ir vertas pasiekti viso pasaulio vaikus. Taip atsiranda dėžutės turinys, kuris bus atsiųstas Jūsų vaikui kartą per mėnesį. 

KiwiCo lavinamųjų žaislų prenumerata. Atlaso krepšelis

KiwiCo tikslas

KiwiCo tikslas yra įtraukti vaikus į smagius bei lavinančius projektus, kartu praleidžiant kokybišką laiką su savo tėvais. Natūralaus vaikų kūrybiškumo ir smalsumo skatinimas bei problemų sprendimo įgūdžių lavinimas, vėliau padės jiems įveikti ateities pasaulio iššūkius.

Siuntimas

Jei susidomėjote ir norite kartu su savo vaiku leistis į KiwiCo projektų labirintus, pirmiausia turite pasirinkti tinkamą liniją pagal Jūsų vaiko amžių ir pomėgius. Siuntinukas yra pristatomas vieną kartą per mėnesį. Vienintelė išimtis yra mažiausių vaikučių Pandos dėžutė (0-24 mėn), kuri atkeliauja kas 2 mėnesius.

Instrukcijos

Kartu su krepšeliu atkeliauja ir nedidelė instrukcijų knygelė, parašyta anglų kalba. Nors KiwiCo šiuo metu knygelių kitomis kalbomis nesiūlo, tačiau galima pažvelgti į tai ne kaip į trūkumą, o kaip į privalumą. Esant aiškiems nurodymams ir spalvotiems paveikslėliams, vaikas puikiausiai supras, kaip atlikti projektą, kartu pradėdamas savo pažintį su anglų kalba. KiwciCo siunčia savo krepšelius net į 40 šalių ir pasaulio vaikai juos supranta ir jais džiaugiasi.

KiwiCo instrukcijos angliškai

Kaina

Vidutinė krepšelio kaina apie  17 eurų. Siuntimas į Lietuvą papildomai kainuoja apie 5 eurus. Tiksli kaina priklauso nuo krepšelio linijos bei prenumeratos trukmės.

KiwiCo Linijos 

Jei susidomėjote, skaitykite plačiau apie kiekvieną liniją:

Daugiau informacijos

    Visa informacija KiwiCo svetainėje anglų kalba.

     

    Spalvingos ir įdomios vaikystės!

    Rašyti komentarą